מרחיק יונים מקצועי לטיפול יסודי – ככה עושים סדר לקיץ החם שקרב אלינו עם היונים שבדרך

יונים נראות כציפורים לא מזיקות ואפילו חמודות – כאשר אנו רואים אותן בחוץ או בפרסומות של "ביטוח ישיר", אך אם הן יהפכו לדיירים קבועים בבית שלכם, מהר מאוד תגלו שמדובר בבעיה גדולה מאוד וחברה לא חיובית במיוחד עבורכם ועבור הילדים שלכם. לכן, חשוב מאוד לדאוג להזמין מדביר נגד יונים מקצועי לטיפול יסודי ברגע שמתעורר החשש שהבית שלכם מהווה גורם מפתה עבור היונים.

מדוע יונים ירצו להתגורר לצדכם וכיצד למנוע זאת?

הסיבה לכך שעשויות להופיע יונים בבית שלכם היא פשוטה והגיונית ביותר – הבית שלכם עשוי לכלול נקודות ואזורים שבהם היונים יכולות להתמקם ליצירת קן, להטיל ביצים ולגדל בנחת את הגוזלים. מרחיקי יונים רבים לא רואים כל בעיה בהפיכת והשלכת הקנים, עם זאת, אנשים רבים מרחמים על היונים ומאפשרים להם להמשיך לגדל את הגוזלים. במקרים אלה, חשוב מאוד להשמיד את הקן ברגע שכל היונים יעזבו, משום שאחרת הוא יהווה מוקד משיכה ל"משפחה" הבאה. ובאופן כללי, מומלץ למנוע היווצרות של קנים מלכתחילה, משום שהם עצמם מהווים נקודה שבה מתרבים חרקים, חיידקים, כיני יונים ועוד תופעות שלא הייתם רוצים לראות בבית שלכם. לפיכך, במידה ואתם מתגוררים באזור שיש בו הרבה יונים (כלומר, רואים אותם בסביבה), מומלת להזמין מרחיק יונים מקצועי לטיפול יסודי לפני שהבעיה הפוטנציאלית תהפוך למצב קיים.

מה הם המאפיינים של מרחיק יונים איכותי?

בכל תחום יש כללי פעילות בסיסיים ומורחבים – וההקפדה על ביצוע הכללים המורחבים מהווה פעמים רבות עדות משמעותית למקצועיות של האדם שמולו אתם עובדים. הדרישה הבסיסית ממרחיקי יונים היא להיות מסוגל להבריח את הציפורים. אך כיום שיטות רבות לבצע את המשימה הזו, וניתן לשמור על אתיקה ואנושיות תוך כדי התהליך. לאחר שבמשך שנים רבות האדם השתמש בחומרים מסוכנים ורצחניים על מנת להיפתר מבעלי החיים השונים שהפריעו לו בשגרת יומו, כיום אנו משתדלים לחיות בשלום עם הטבע ובעלי החיים, וגם כאשר אנו מחליטים למנוע את החיים תחת קורת גג אחת – ניתן לעשות זאת באמצעות הרחקה ירוקה שלא פוגעת ביונים, אלא יוצרת מצבי מחייה לא מתאימים. ניתן להרחיק יונים באמצעות רשתות, מכשירי המפיצים גלי קול שמציקים ליונים אך לא נשמעים לאדם, לפזר חומרי ריח דוחי יונים ועוד. מרחיק יונים מקצועי מסוגל לעבוד בכל אחת מהשיטות בצורה יעילה ביותר.

כל כמה זמן נדרשת הרחקת יונים?

להרחיק יונים

להרחיק את היונים כמה שיותר רחוק – יותר טוב!

למידע נוסף על הרחקת יונים מומלץ לגלוש בפורטל המדבירים. בהתאם לסוג ההרחקה שנבחר, ניתן לקבוע ביקורי תחזוקה. כאשר משתפים פעולה עם מרחיק יונים מקצועי לטיפול יסודי – סביר להניח שלא תצטרכו ביקור חוזר לאורך זמן רב. עם זאת, כדאי תמיד להיות ערניים ולבדוק את הנקודות שבהן הסתובבו היונים בעבר, זאת על מנת לטפל בכל בעיה בשלב כמה שיותר מוקדם. הרחקת יונים באמצעות רשת תקפה כל עוד הרשת שלמה ואין חריצים נוספים שנוצרו לאורך הזמן.

רוצים לדעת עוד על עולם ההדברה?

קראו מאמר מקצועי "לדעת על שירותי ההדברה הביתית"  באתר חדשות ערוץ 7