מיסטיקנים ואסטרולוגים בישראל 2015

כל תחום שתחשבו עליו איך הוא היה נראה לפני כ-20 שנה והיום תראו את ההתקדמות והשיפור האדיר שנעשה בו. התחום הבולט ביותר לעין זהו תחום הגאג'טים והטכנולוגיה שכל יום מוצאת לנו דרכים חדשות לעשות את חיינו קלים יותר אם זה סמארטפונים משודרגים, טלויזית חכמות, מכוניות ללא נהג ועוד.

גם בעולם המיסטיקה ישנם שידרוגים ושיפורים שנעשו בעשורים האחרונים. עולם המיסטיקה בישראל הוא עולם בו נמצאים הרבה בעלי מקצוע מכובים וחשובים אך יחד איתם אפשר לראות כמה שרלטנים שהסתננו ללא הכשרה פורמלית (לאו דווקא תואר אקדמאי ממוסד מוכר)

מיסטיקה וקריאה בקלפים

מיסטיקנים ישראלים

מיסטיקנים ישראלים רבים מציע שירוים רבים של מיסטיקה, אסטרולוגיה, קריאה בכוכבים, אך אל דאגה, אנחנו כאן נפרט לכם כל שירות כדי שתדעו בדיוק מה מתאים לכם ומה לא

  • אסטרולוגה – קריאה בכוכבים ולפי תנועת הכוכבים אפשר לדעת על מצב האדם ואופיו
  • מיסטיקה – עולם שלם של רוחניות המורכב מתורות שונות
  • קלפי טארוט – קלפים בעלי משמעות שכל קלף מסמל את העבר, ההווה והעתיד של האדם
  • קלפי אושו – עוד סוג קצת יותר חדש של קלפים לפתיחה וקריאת ההווה

יש לזכור כי לפני כל פגישה עם מיסטיקנים מומלצים הן על ידי חברים והן על ידי רשת האינטרנט, חשוב לבדוק את הכשתו של כל מיסטיקן או מסיטקנית כי לרוב לכל אחד יש את ההתמחות הספציפית שלו ויכול להיות שזאת לא ההתמחות שדרכה תרצו לקבל את העזרה והטיפול עבורכם.

עולם המיסטיקה הישראלי הוא כמעט העולם המיסטי והרוחני המגוון ביותר בעולם. כמעט לכל דרישה שתצטרכו יהיה שם מישהו מקצועי עבורכם, אז הזהרו משרלטנים!