טיפים לבחירת מוביל בירושלים

אז עברתם על כל הארון , הורדתם את כל הבגדים וסידרתם הכל לארגזים , פירקתם את הארון המגניב שקניתם ב IKEA , וכל מה שנשאר בשביל להעביר הכל זה רק לבחור חברת הובלות בירושלים שתספק את הסחורה.

דגשים בבחירת חברת הובלות בירושלים

  • הובלות במקצועיותוותק החברה  כאשר אתם בוחרים חברה כדי לבדוק באתר החברה של המוביל שלכם מהו וותק החברה, ותק חברת הובלות בירושלים מצביע על הניסיון התעסוקתי שלהם והמקצועי בתחום, ככל שהחברה פעילה יותר סביר להניח שמיומנותם גדולה יותר
  • מספר המובילים אם הזמנתם מוביל להעברת דירה חשוב לבדוק עם החברה את מספר המובילים שהיא שולחת. במידה וישלחו מספר קטן של מובילים כך יהיה קשה יותר לעובדים לתפקד ויכול להיות קשר ישיר לפגיע במצרכים שלכם , ככל שיש יותר פריטים להעביר כך יש יותר עומס על העובד והסיכוי שישבר משהו גודל.
  • אחריות וביטוח במידה וחברת הובלות בארץ שוברת לכם מוצר עליכם לבדוק בטרם העסקה שיש להם ביטוח הובלות, ביטוח זה יכול להקנות לכם ביטחון במידה וחס וחלילה נפלה הטלויזיה תוך כדי ההובלה בדירה או תוך כדי המעבר של הפריט בדרכים\ בכבישים ( קורים מקרים רבים שטלויזיות נופלות כאשר משאיות נוסעות בכבישים מהירים כמו כביש 4 \ איילון דרום )

 

אז אם גם אתם מחפשים חברת הובלות בירושלים היינו ממליצים לבדוק טוב טוב את החברות בשוק! השאיפה האמיתית היא למצוא  חברה כמו בסרטון הבא ( בארה"ב ) :סרטון מומלץ של חברה שיודעת את העבודה ולקראת הפינוי בבית הספציפי הזה תוכלו לצפות פה: ( שימו לב הכיצד הם עובדים מסודר , שילוב כפפות בעבודה, ריפוד המדרגות על מנת שלא יהיה סימן על הקיר או המדרגה ממכה אפשרית , אריזה נכונה לפי אופי הפריט וכו